רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן

חולדה הנביאה (ניוזלטר ראשון והיכרות)

חולדה הנביאה     

"אז כן יש דבר כזה יותר מידי עוגיות..."

חולדה לאירועים – ניוזלטר מאת חולדה הנביאה
מפעם לפעם מצלצל הטלפון ובצד השני יש מישהי שמרגישה מקורית ונועזת ומחליטה להפתיע את בעלה/בנה שלפני גיוס/אחיה המתחתן וכ"ו בהופעה של רקדנית בטן, הנוסח יכול להיות מגוון מאוד: "האם את מופיעה מעורטלת כזה עם צעיפים וכאלה?" "האם זאת את שמצולמת על הכרטיס ביקור שלך עם עורלה על הראש?" (הטקסט מצוטט כבמקור!)
יהיה הניסוח אשר יהיה הכוונה היא זהה - הן רוצות מישהי עם חזה גדול, שתדחוף אותו לפרצופו של בעל האירוע עד מצב של חנק, לקול צהלותיהם של אלו שניצלו וזאת לא היומולדת שלהם.
על אף רצוני הטוב להופיע עם עורלה על הראש, מעורטלת, ולהביא לידי חנק את בעל האירוע ובו זמנית לשעשע את המוזמנים אין ברשותי את האמצעים לכך. החזה שנתן לי אלוהי הגנים אינו מספיק לחניקת אדם ולגבי שאר הדברים, אני לא בטוחה שהם חוקיים.
אולם בכך לא מסתיים העניין, עדיין נשארת שאלת המוזיקה, הלבוש, והאנרגיה.
מוזיקה - לא משנה איזו מוזיקה אבחר ויהיה זה הפופ הירוד והעליז ביותר, הם תמיד ישאלו באמצע הריקוד אם אפשר להעביר למשהו יותר מקפיץ, שאני חושבת שזה יכול להיות רק צופר ערפל, אבל הם מתכוונים לאייל גולן.
בגד - יש לי כמובן כמו לכל רקדנית אחרת שלא מכבדת את עצמה, את הלבוש המגוחך שנקרא חליפת ריקודי בטן: מתקן עינויים פשוט המורכב משני חלקים, הראשון הינו חזייה נוקשה וכבדה שמעיקה על הצוואר ומשנה את היציבה שלך ליציבה של קואזימודו והשני הינו חגורת צניעות בלתי צנועה המקבעת את האגן. אני יודעת שאנשים מצפים שתלבשי את הבגד הזה ושאי היכולת שלך לרקוד כשאת בתוכו אינה מצערת אותם שכן יש לומר שהריקוד עצמו הוא עניין שולי בכל המערך הזה.
אנרגיה - רקדנית בטן אמורה להיות יצור עליז, פתוח, שמח, שופע חיים, חושני, מסעיר, מקפיץ, זוהר. בווווורינג

מה החוכמה בלהפוך חתונה לשמחה? חולדה יכולה להפוך את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח. חתונות שמחות יש המון, מי זוכר אותן בכלל? אבל רקדנית שבאה עם לבוש משונה, הבעה של מכשפה אינדיאנית זקנה ומוזיקה ארוכה מאוד, איטית, המביאה דרישת שלום מהשאול – זה מקורי! זה משאיר חותם בלבבות האורחים! (וחרטה עמוקה בלב המארגנת).

לסיכום (אם חייבים כזה) שליש מהחתונות מסתיימות בגירושין, אם אתם מתכננים אירוע כזה תוכלו לחסוך את ההוצאות של שני אירועים נפרדים ולאחדם לאחד, ואז אין מתאים יותר ממופע של חולדה הנביאה.

                    ליל מנוחה, בתקווה שנתעורר...
                      חולדה


חולדה הנביאה
נביאת זעם מודרנית ורקדנית בטן
מחרבת שמחות מקצועית לאירוע בלתי נשכח, מתאים גם ללוויות, גירושין ואפילו לסתם דיכאון חולף.
"כולם אומרים לך לחשוב חיובי ואתה לא מצליח? כנראה שיש לכך סיבה."

חזרה לתפריט מאמרים

רקדנית בטן
ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing