רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן

חולדה הנביאה (ניוזלטר ראשון והיכרות)

חולדה הנביאה     

"אז כן יש דבר כזה יותר מידי עוגיות..."

ניוזלטר בנושא שיעורי ריקוד בחדרי כושר – מאת חולדה הנביאה
האם לא די לנו במטלות היומיום: שטיפת כלים (כשכבר אין צלחות נקיות לאכול בהן), טאטוא הבית (כשיצורי האבק המסתוריים מאיימים לעשות הפיכה צבאית) וכביסה (כשלא נוח ללכת עם שמלת הכלה שלך לעבודה)? בנוסף לכל זאת אתן רוצות לרוץ על פס הגומי שאינו עוצר לעולם ואין בסופו פיקניק? להניף משקולות בשיעור חיטוב, שסליחה, אבל הצבעים העליזים שלהן לא מרמים אף אחד?
לתוך המציאות האינטנסיבית מידי הזו נזרקה חולדה, במטרה להתפרנס, עם המשימה הפשוטה כביכול – לנענע קצת, להזיע הרבה (בעיה עם המזגן), להשלות את עצמנו ששרפנו קלוריות והגרוע מכל – ליהנות!
ובכן, שאלה ראשונה ששאלתי עצמי במצב הזה היא: על מה כל העליצות? מהי הסיבה לאווירה האנרגטית-ספורטיבית-חפלאית הזו? מודה אני ומתוודה שעד היום לא מצאתי לכך תשובה. ובהכנעה אני מקבלת את העובדה שיש מסתורין ביקום והוא מתרכז בחדרי כושר.
פעמים רבות ניסיתי להעכיר את רוחן של תלמידותיי במוזיקה צורמת מהקווקז, ובצעקות צרודות מאנדלוסיה, בעוד אני עוטה עלי את הפרצוף העגמומי המתאים כל כך לדעתי למוזיקה הנידונה, תמיד קיבלתי את אותה תגובה נחרצת: "יאללה אקשן" או בתרגום חופשי: "שימי כבר את חביבי יא עיני". סמרטוטי הוינטג' שלי גם הם נתקלו במבטים עוינים ותלמידותיי לא הלכו בדרכי האסתטית אלא בחרו בקו האופנתי שבין אירוע באולמי בונבון ולבין שיעור ספינינג.
אני מנצלת פורמט פחדני זה כדי למחות נגד השחתת אנרגיה טובה שאפשר לנצל לקריאה במיטה, בגדי ספורט שאפשר לתרום לעובדים זרים, הרצון לנצל את השיעור התמים שלי למטרות נלוזות כמו שריפת קלוריות, להפגיז בחתונות, להראות לבעל... הרי לא לזה נועד ריקוד הבטן! אלא להוביל להלך רוח נוגה של הטלת ספק בכל, שאלות נוקבות על מעמד האישה (לא משהו), התכנסות ונדידה לעולמות ייסורי האהבה והחיים ביחד עם מוזיקה ערבית כבדה ושירי דיכאון אינסופיים.

                    ליל מנוחה, בתקווה שנתעורר...
                      חולדה


חולדה הנביאה
נביאת זעם מודרנית ורקדנית בטן
מחרבת שמחות מקצועית לאירוע בלתי נשכח, מתאים גם ללוויות, גירושין ואפילו לסתם דיכאון חולף.
"כולם אומרים לך לחשוב חיובי ואתה לא מצליח? כנראה שיש לכך סיבה."

חזרה לתפריט מאמרים

רקדנית בטן
ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing