רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן

חולדה הנביאה (ניוזלטר ראשון והיכרות)

חולדה הנביאה     

"אז כן יש דבר כזה יותר מידי עוגיות..."

פרצוף של אפרסקים רקובים – ניוזלטר מאת חולדה הנביאה
תחביב אהוב עלי במיוחד הוא צפייה עם חברתי, רקדנית בטן קודרת אף היא, בקטעי וידאו ישנים שלנו, בהם ניתן לזהות הבעה משונה של חוסר שביעות רצון על פרצופנו. כרקדניות צעירות יותר, טרם רכשנו את היכולת לזייף הבעה של נחת ואף אושר צרוף מהעובדה שאמא שלנו הכריחה אותנו לרקוד בחנוכת הבית עם כל החברות היבשות שלה, או מהעובדה שהאבא של הכלה שתוי לחלוטין ונראה לו שאף אחד לא שם לב שהוא נמרח עליך במסווה של "איזה חברמן אני". עם הזמן הגדרנו את ההבעה הזו לפרטיה ונתנו לה את השם הקולע והקליט: "פרצוף של אפרסקים רקובים" שהוא קיצור (גם כן קיצור) של המושג המלא: "יש לי כאן פרצוף של מישהי שהייתה מעדיפה לאסוף אפרסקים רקובים בשוק ולא לרקוד באירוע הזה".
לפרצוף הזה, שיש לומר בגלוי שאינו מחמיא ביותר ואין לו את הנטייה להביא להזמנתך לאירועים נוספים בעתיד, יש שני פתרונות עיקריים. הראשון הינו כמובן הזיוף – זייפי לך פרצוף של הנאה עצומה על גבול ההנאה הארוטית (שגם אותה ייתכן ואת מזייפת ולכן אין פשוט מזה), הבעה של תענוג, של כוכבת נוצצת שהבלי העולם הזה: סאונד של מסיבת כיתה בביה"ס היסודי, רצפה מזוהמת, העובדה שהתלבשת בשירותים ושכמה כונפות על עקבים בלתי סבירים מנסות להראות למשפחה שלהן שהן רוקדות יותר טוב ממך, אינם נוגעים בך כלל.
והשני – קשה בהרבה ומתגמל הרבה פחות, לדבוק בפרצוף האמיתי שלך. התוצאה של זה תהיה בהכרח הקטנת נפח ההופעות שלך ובהתאמה – חשבון הבנק. אולם אם הזמן את תתחברי לאני האמיתי, החמצמץ-מריר שבך, זה שלא אוהב שגברים כרסתנים מזיעים נמרחים עליו, זה שלא יכול לשמוע את השיר "שיק שק שוק" אפילו פעם אחת נוספת, שמעדיף פיג'מת פלנל על חזיית פאייטים.
אני לא דורשת ממך לאהוב את הדודה הפולנייה הזו שבתוכך אבל לפחות אל תתעללי בה, אל תחפשי אותה לכוסית אסלית ותתפלאי שהבעת פניה מצליחה לחדור את התחפושת ולשדר מסרי s.o.s לעולם – הצילו! חטפו אותי וכלאו אותי בתוך המפלצת הנוצצת הזו, help.

                    ליל מנוחה, בתקווה שנתעורר...
                      חולדה


חולדה הנביאה
נביאת זעם מודרנית ורקדנית בטן
מחרבת שמחות מקצועית לאירוע בלתי נשכח, מתאים גם ללוויות, גירושין ואפילו לסתם דיכאון חולף.
"כולם אומרים לך לחשוב חיובי ואתה לא מצליח? כנראה שיש לכך סיבה."

חזרה לתפריט מאמרים

רקדנית בטן
ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing