רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

אורית סוכרי - רקדנית מחול אתני עתיק ועכשוי - 052-5270404רקדנית בטן    רקדנית בטן
רקדנית בטן    רקדנית בטן
רקדנית בטן    רקדנית בטן
רקדנית בטן    רקדנית בטן
רקדנית בטן    רקדנית בטן
רקדנית בטן


        

        

        


אורית סוכרי היא שילוב של מוזיקה, תנועה, רגש ונשמה. רקדנית אתנית ייחודית המתמחה בסגנונות מחול רבים - מחול מזרחי (ריקודי בטן), מחול טורקי צועני, מחול פרסי קלאסי, מרכז אסייתי, סופי ורג'סטני צועני.
אורית משלבת את מגוון הסגנונות ובכשרון רב שוזרת אותם למופע מרהיב ומרגש. עם חיוך כובש ואנרגיה מתפרצת, אורית מופיעה באירועים ומהפנטת את הקהל בריקודה.
הופעה מרשימה ומגוונת עם כנפיים מוזהבות, צעיפי בד, מקל וחרב, לאירוע חושני ובלתי נשכח.
מופיעה גם בריקודי בטן במסיבות, חתונות, חינות, ימי הולדת, אירועים פרטיים ואירועי חברות וארגונים.
אורית משתמשת בנסיונה הרב גם להעברת סדנאות והפעלות - מתאים במיוחד למסיבת רווקות, ועדי עובדים וערבי נשים.
למסיבות רווקות אורית מציעה לכן הבנות להעביר ערב נשי מאין כמוהו, המוציא מאיתנו את הנשיות החבויה בגוף. נרקוד, נשחק ונשמח בהפעלה נשית מלאה בפאן ושמחה, עם צעיפי משי ענקיים, צעיפי אגן מרשרשים וכראוגרפיה מובנת לכלה ולחברות הרוצות להופיע בחתונה, כולל הלבשת הכלה ומשחקי תנועה.

אודות אורית סוכרי:
כוראוגרפית יוצרת ורקדנית של מחול דרך המשי, מחול מקודש ומחול צועני, ומורה ליוגה ומחול לקשת גילאים רחבה.
חוקרת מזה 6 שנים את ההשפעות המוזיקליות והתנועתיות של נדידת הצוענים מראג'סטאן שבהודו דרך מרכז אסיה ועד המזרח התיכון.
אורית רוקדת מחול רג'סטאני צועני, פרסי קלאסי, אפגאני, טג'יקי, סופי, טורקי צועני והגוואזי של צפון אפריקה המהווה את המקור ריקודי הבטן של ימינו. ובנוסף גם שילובים חדשניים של המחול האתני למחול העכשוי והעדכני – כגון טרייבל פיוז'ן בלי דאנס ושילובים נוספים.
אורית התחילה את דרכה בחקר דרך המשי אצל המלחין והמוסיקולוג פרץ אליהו, כתלמידה על כלי הנקרא בנדיר. שם התאהבה במסורות המוזיקליות הקלאסיות ודרכו נחשפה למחול מרכז אסייתי.
אורית הופיעה עם מיטב הנגנים וההרכבים האתניים בארץ ופרצה דרכה על במות סוזן דלל, תאטרון ירושלים, היכלות אתניים מוכרים, מוזיאון האסלאם ופרוייקטים רבים ומרתקים נוספים.
בין האמנים שהופיעה איתם- מארק אליהו, ערבסק, דיוואן סאז, אנסמבל גולהא, ינון מועלם ואנסמבל ראסט, סהרה דזרט גרוב, הקוואליה, אייל סלע, ירון פאר , הראל שחל והעותומנים, גיל רון שמע, soof ועוד.


ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing  
ריקודי בטן בצפון   ריקודי בטן בחיפה ומישור החוף   ריקודי בטן בתל אביב, גוש דן ובמרכז   ריקודי בטן בירושלים   ריקודי בטן בדרום