רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן

    ריקודי בטן - דרך הריקוד של תמר

אתחיל דוקא מהסוף: היום, אחרי שנים של הופעות בכל סוגי האירועים, אני כבר לא מופיעה יותר, ומעבירה את שרביט ההופעות למספר רקדניות שאני מעריכה ואוהבת. האתר הנוכחי שבניתי ופירסם אותי לאורך זמן רב משמש כעת לקידום רקדניות בטן שמביאות לקהל ריקוד מקצועי, איכותי, שמח ובסגנון האישי של כל אחת מהן. עם זאת, אני משאירה על כנו את התיאור שכתבתי על הדרך שלי בריקוד, ועל האופן בו אני תופשת ריקודי בטן בכלל.

ריקוד הבטן - הריקוד המזרחי - כבש את ליבי כבר במפגש הראשון שלי איתו, לפני שנים. המשחק, הרכות והחושניות שבו פעלו עלי כמו כישוף, ובמהרה הפך ריקוד הבטן למרכזי בחיי. במהלך השנים למדתי אצל מיטב המורים בארץ ובחו"ל, והשתלמתי בסדנאות מגוונות לריקודי בטן. אני מייחסת חשיבות רבה להעשרת עולמי התנועתי, ומלבד שיעורי ריקודי בטן התנסיתי גם ביוגה, אייקידו, מחול מודרני, קונטקט, אימפרוביזציה וקומבינציה. בהמשך אף הוסמכתי מטעם מכון וינגייט כמורה לריקודי בטן. עם השנים פיתחתי את סגנון הריקוד האישי שלי, שמשמר את האותנטיות של ריקוד הבטן הקלאסי, ומוסיף לו נופך אישי המושפע ממי שאני ומהתרבות בה גדלתי. את דרך הריקוד הזו אני מעבירה היום הלאה, לתלמידות. בשיעורי ריקוד הבטן שאני מעבירה אני שמה דגש על לימוד טכניקה לצד הבעה אישית ושחרור, וכן על אוירה טובה, פתוחה ונעימה. במשך השנים הרביתי להופיע כרקדנית בטן באירועים מגוונים בכל רחבי הארץ - הופעות הן לטעמי התמצית של שמחת הריקוד. האינטראקציה עם קהל נפלאה בעיני, היא מאפשרת לחלוק עם אחרים את ההנאה שבריקוד הבטן ואת היופי והשמחה שהוא מביא עמו. הריקוד הביא אותי למקומות נפלאים שלא הייתי מגיעה אליהם בשום דרך אחרת. אני מאחלת לכל אישה לגלות את הריקוד כפי שגיליתי אותו אני, ומזמינה אותך לחוות את הקסם בעצמך בשיעורים, בהופעות ובסדנאות.

רקדנית בטן
    תמונות מתקופת ההופעות
רקדנית בטן רקדנית בטן רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן רקדנית בטן

*  *  * מבחר מהמקומות שלימדתי בהם בעבר: קורס הכשרת מורות למחול מזרחי בוינגייט - טכניקה בריקודי בטן, אוניברסיטת תל אביב - במסגרת החוגים מטעם אגודת הסטודנטים, חדר כושר "גוף ראשון" ת"א, "בועז ספינינג סנטר" פ"ת, סטודיו סי סניפי פ"ת, קרית אונו, גבעת סביון (כולל הובלת הקמפיין של סטודיו סי לריקודי בטן), קאנטרי נווה שרת, קאנטרי רמת השרון, המרכז הערבי-יהודי ביפו, הסטודיו של אלמה וארנון ת"א, Gmax מודיעין, הקבוצה ביפו - בית ספר עצמאי ללימודי מחול, ושעורים פרטיים לתלמידות בכל הרמות.

ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing  
ריקודי בטן בצפון   ריקודי בטן בחיפה ומישור החוף   ריקודי בטן בתל אביב, גוש דן ובמרכז   ריקודי בטן בירושלים   ריקודי בטן בדרום