רקדניות בטן
ראשי  |  הופעות  |  חוגי ריקוד  |  סרטונים  |  רשימת רקדניות  |  מאמרים  |  מה חדש?  |  אודות  |  יצירת קשר  |  English 
רקדנית בטן

רקדנית בטן רקדנית בטן

                      הופעות ריקודי בטן

          חתונות * מסיבת רווקות * ערבי נשים * סדנאות

הופעות ריקודי בטן באירועים מגוונים - חתונות, חינות, ימי הולדת וכל שמחה.

פעילות מיוחדת לערב נשים ולמסיבת רווקות - הופעת ריקודי בטן המלווה בהפעלה חוויתית, טעימה מהריקוד באוירה נשית ובתלבושות מתאימות, סדנא המשלבת תנועה, הנאה והומור ומקרבת בין הבנות. ניתן לצפות בהמלצה על הפעילות בסרטון המצורף, מתכנית הטלויזיה "בדרך לחופה". ניתן גם לקרא מדוע ריקודי בטן הם הפעילות המושלמת למסיבת רווקות!

אפשרות להופעה בשילוב נגנים, הפעלה עם מעגל מתופפים והופעה מרהיבה של ריקודי בטן ומוזיקת עולם.
סדנאות ופעילויות מגוונות גם לצוותים מקצועיים.

איך לבחור רקדנית בטן מתאימה לאירוע שלי?
ראשית, כדאי להסתכל בעמודים של כל רקדנית ורקדנית (הקישורים בעמוד הראשי), ולהתרשם מהתמונות ובעיקר מסרטוני הוידאו. איזה סגנון יותר מושך אתכם - חפלה ערבית עם רקדנית בטן בסגנון מצרי? חליפת ריקוד נוצצת? גלבייה מסורתית יותר? סגנון צועני-בלקני? אולי טרייבל? (אפשר לקרא במאמרים על מהו ריקוד הטרייבל. בכמה מילים - זה סגנון ריקוד חדש שהתפתח בארה"ב כואריאציה על ריקוד הבטן המסורתי. לעתים קרובות משולבים בריקוד הטרייבל אלמנטים גותיים). לכל אחת מהרקדניות נטייה מעט שונה, וכדאי לבחור אחת שאתם מתחברים לסגנון שלה.

מה לגבי עלות הופעה? זה מאוד משתנה בין רקדנית לרקדנית ובהתאם לאופי האירוע. בגדול, הופעה סטנדרטית של רקדנית מקצועית תעלה בין 800 ל-1500 ש"ח. אם מישהי מציעה לכם להופיע בפחות מ-800 ש"ח, כלל האצבע מרמז על כך שהיא בראשית דרכה וטרם צברה נסיון, או שאינה רקדנית מקצועית. יכול להיות שזה מה שאתם מחפשים - אחרי הכל ניתן להנות גם מהופעה של רקדנית מתחילה, אבל כדאי שתדעו מה אתם מזמינים.
כדאי לבדוק עם הרקדנית בטלפון מה התנאים להם היא זקוקה, כמה זמן לפני ההופעה היא צריכה להגיע בשביל להתארגן, מה משך ההופעה שלה, האם היא נכנסת להופעה חד פעמית או שהיא מלווה אתכם במהלך הערב ונכנסת לרקוד יותר מפעם אחת? אם כן, האם היא מחליפה תלבושות? כמובן שכל בקשה כזו יכולה להיות כרוכה בתוספת תשלום.

לגבי טיפים - טיפ אמור להינתן כהבעת הערכה במידה והייתם מאוד מרוצים מהרקדנית. זה בהחלט לא חובה ואין נורמה שדורשת לשלם יותר מהסכום שסוכם. בכל זאת, אם שורה עליכם רוח של נדיבות והחלטתם לתת לרקדנית טיפ, עשו זאת בצורה מכובדת ונעימה - היום לשמחתי כבר פחות מקובל "לדחוף לרקדנית כסף לחזייה", ורוב הרקדניות יסרבו לקבל שטרות בצורה כזו. המנעו מאי נעימויות.

באופן אישי, אני מעולם לא הסכמתי להופיע במסיבות רווקים, או במסיבות בהן הקהל מורכב מגברים בלבד (או מרוב מוחץ של גברים). לעומתי, יש רקדניות שכן מופיעות באירועים כאלו. זה לא אומר שהן עושות עוד דברים מלבד לרקוד ריקודי בטן, והישמרו מלפגוע בהן! אם אתם מזמינים רקדנית בטן לאירוע, היו ערים לכך שאתם אחראים באופן אישי לשלומה ולבטחונה. אם אחד מהחבר'ה שתה קצת יותר מידי וחושב שזה נורא מצחיק להצמד לרקדנית, חובה עליכם להרחיקו ממנה באופן מיידי וללא היסוס. זה מאוד מאוד חשוב!

בסופו של דבר, הופעה של ריקודי בטן מזמנת הנאה צרופה. אני מאחלת לכל אחד ואחת להיות נוכחים בהרבה הופעות כאלה, לשמוח, לרקוד ולבלות!

רקדנית בטן
ריקודי בטן belly dancer
ראשי   פורום ריקודי בטן   סרטוני ריקודי בטן   רקדנית בטן להופעות   חוג ריקודי בטן   על ריקודי בטן   מה חדש?   קרדיטים וקישורים   צור קשר   English
רקדנית בטן   פורום ריקודי בטן   רקדניות בטן   מסיבת רווקות   שיעורי ריקוד   מחול מזרחי   Belly Dance   Belly Dancing  
ריקודי בטן בצפון   ריקודי בטן בחיפה ומישור החוף   ריקודי בטן בתל אביב, גוש דן ובמרכז   ריקודי בטן בירושלים   ריקודי בטן בדרום